May 2011

Příběh nekonečnosti ... 3.kapitola - Sarkazmus je prostě zlo.

20. may 2011 at 20:47 | Xavannah |  Příběh nekonečnostiJely jsme čím dál hloub a hloub do tajemných lesů kde jsem viděla jen a jen černotu. Bylo to uklidňující ale zároveň šíleně depresivní, je to jako by mi někdo tam nahoře četl myšlenky... protože ta hnusná kamenitá cesta už končila a začínala hezká zarovnaná silnice která se klikaťe táhla témněř přez celý les. Celá jízda byla bez nepříjemných otázek o mém minulém životě, o přítomném taky ne protože jsem ho začala teprve včera. Až po chvíly se moje starší sestřička rozmluvila.

^^In the grass

16. may 2011 at 17:52 | Xavannah |  Moje tvorba
Jednou (spíž víckrát ale tentokrát jsme i něco nafotily) jsme byly s kámoškou venku a samozdřejmně by se to neobešlo bez trhání plakátů na imformační tabuli nebo válení se v trávě na kopci pod stromem že? :D jednou nám vyšlo z tohodle tato fotka:

jenže jsem se dnes nudila a nemněla co dělat a tak z toho vyšlo tohle:samozdřejmně to písmo je kvalitnější než ta fotka takže to vypadá řekla bych až sobecky a nafoukaně ale je to takhle: zas tak dobrá v ps nejsem :D:D
kdyby jste to někdo nepřečetl tak tam je napsaný:
,,In the mourning, we need only to yourself. But if you want to experience full happiness, you have to take share."
Překlad:
,,V smutku si vystačíme i sami se sebou. Ale když chceme prožít plné štěstí, musíme se o něj s někým podělit."
kdyby jste někdo chtěl upravit vyretušovat nějakou fotku tak napíšte :) já to mileráda udělám (poslední dobou tutiž nemám co dělat :D)

mně se ten citát šíleně líbí *.* ale taky jsem ho okopřila že? :D
no tak já jdu uprovovat další a další fotky ať sem mám co přidávat :) :D
zdravím vaše Xee. :)

Všude samá lež ...

15. may 2011 at 17:18 | Xavannah |  Moje tvorba
Padám z mostu nářků a porážky,
hledám jiné nadsázky,
tam kde končí a začíná svět.
vidím pořád otázky
o těch co jim,
můžeme lhát a závidět.

PhotoShop Cs5

15. may 2011 at 17:02 | Xavannah |  Moje tvorba
Tak jsem vyzkoušela Photoshop CS5 ... doporučuju fakt všem pokročilejším v grafice, ale kdy teprv začíná spíš photo filtre X. já jsem zkoušela zmněnu barev (lehkou zmněnu) :D a tady je:


Vím že tohle vypadá fakt blbě ale je to jen ukázka :) ...
Credits by deviantart.com :)

Do not stop me, I think.

15. may 2011 at 14:41 | Xavannah |  News
Občas přmýšlím jak vlastně plyne čas, když na počítači píšu články (moc často to nebývá) ubývají minuty jako sekundy a hodina je v jedné minuťe pryč. Bohužel už to tak asi bude. Je to tak když s někým koho máte rádi (kámoška, kámoš prostě kdokoli) jdete ven kolem tadyk plácnu kolem druhé a za chvíly je osm večer. Ten den uběhne hrozně rychle (pro některé jsme pak smutní) .... Ale vždycky nesmíme zapomenout na to jaký to bylo super :) Mimochodem jak se všichni máte? hm? :))

Can be Perfect :(

10. may 2011 at 18:48 | Xavannah |  News
Zdravím všechny :) Jak se máte? x)
Jo jinak takhle ... začínám ujíždět na anime :) hrozně hlavně na cosplay :)
příští rok hodlám jít na animefest :)) (nikdy jsem tam nebyla) :D kdo jo? :)
asi bych šla za Hinatu protože nikoho jinýho z anime jakože skoro neznám :DD ... nj blondýna :D
Hinata Hyuuga
ale samozdřejmně s dlouhejma vlasama :))
a co vy jak si vedete ve škole??? :)))
tak já pádím :) Sayonara vaše no ehm Xee. :))

Nesnáším PF :/

8. may 2011 at 19:08 | Xavannah |  NewsAhojte :)
Jak se máte?
No přejdu k věci ... nesnáším photo filtre! :( Před hoďkou jsem začala dělat layout s Taylor Momsen ... řeknu vám se sebechválou že vypadal úplně úžasně už jsem ho mněla ... a v tom se mi to seklo ... takže jsem to musela restartovat a tím jsem stratila celý můj výtvor :/(( a nestalo se mi to poprvé ... fakt radím si všechny zmněny ukládat aby se vám nestalo co mně ... tak já to jdu udělat znova .... zatím pá Xee. jo asi přidám svoji tvorbu ... :))

^Chibí :)

5. may 2011 at 12:32 | Xavannah |  News

^Ahojte všichní :)) jak se máte?co děláte? :D
Já žiju teda až na to že se dneska ušíme s osmákama jinak pohoda :D:D ... taková zdravka: ,,a čím trpíš ty za chorobu??"
,,samomluvou a alzhaimrem" :D:D já zní nbemohla :D:D :) a co ve škole?? :)

jo jinač se omlouvám všem Aff co jsem je vymazala... dělala jsem rekonstrukci a zjistila že jsou nepatný odkazy... jestli někdo máte novej tak napište ať si vás tam můžu znovu napsat :))

Jak si asi někteří všimli mám nový lay :) zase není můj protože jsem ztratila parametry na vůrobu .... sice mám novej PhotoShop Cs5 ale je mi to fakt na hovno když na tom neumím napsat ani ,,ahoj" ... to sice umím ale je to jen příklad :))

tak vás zdravím musím utíkat pač nám začíná vítvarka a my nemůžem mít zaplý noťasy :( ... Sayonara vaše Xee. neboli Xavannah :))

Kusovka 0.3

4. may 2011 at 20:39 | Xavannah
Další :) já tu holku co je nafotila miluju♥ :D:D :)


Kusovka/y 0.2

4. may 2011 at 20:37 | Xavannah
Ták další *.* :)
Kusovka 0.1

4. may 2011 at 20:35 | Xavannah
Tak tahle je úžasná *.* :)


,,If he could"

2. may 2011 at 21:12 | Xavannah |  Other


,,když přišel domů byl opilý jak pumpa, tak jsem poznala že byl zase na flámu se svými kamarády z Olomouce. Vždycky mně hrozně štvalo že mně nikdy nevzal sebou, stydí se za mně? nebo co se děje? Když jsem se ho zeptala kde byl řekl že byl s kamarády, podle mého úsudku jsem mněla pravdu ale věděla jsem že trošku poupravil pravdu... Tak jsem mu tedy věřila a šla jsem si sednout k počítači popovídat si skamarádkou na skype, přítel už dávno odešel do postele si lehnout tak jsem se pořádně zaměřila na monitor. Přihlásil se mi tam jeho účet (jako vždy), nemám nemněla a mít nebudu projíždění zpráv, ale neodolala jsem. Na jeho účtu byl nový přidaný přítel(kyně) tak jsem si projela historii, nemněla jsem to dělat byla to asi největší chyba mého života. V historii jsem nenašla nic podstatného jenom větičku ,,půjdeme zase spolu do klubu :)??" to mně tak rozvařilo že jsem málem rozlomila klávesnici jak jsem odepisovala kamarádce... a pak na konci byla úžasná sladká tečka jako třešnička na dortu: ,,miluju tě zlato, doufám že se uvidíme :* :)" když jsem to dočetla myslela jsem že ze mně vyletí čertík, vezme si pušku a půjde přítele zabít. Nic z toho se nestalo... šla jsem do ložnice, jemně jsem probudila přítele a s lehkým nádechem sarkazmu řekla: ,,zlato mám uvařit pro dva nebo pro tři??" ,,cože? co to meleš??" ,,no jen jestli má přijít tvoje milá kamarádka Lenka nebo budeme večeřet sami?" přítel se na mně podíval jako když vidí supermana za oknem. ,,takže ty o ničem nevíš ano?!" vyjekla sem ,,ne zlato nevím o čem to mluvíš, prosím nech mně spát je mi špatně" v tom se přelomila i ta zbylá část trpělivosti, otevřela jsem skříň probrala jeho věci naházela jsem je na postel a po části je vyhodila z třetího patra z okna. ,,co to děláš?" zařval Milan ,,co si myslíš stěhuju" řekla jsem s plnou klidností po chvíly mněl odstěhováno. Před domem byla hromada jeho věcí včetně elektroniky a dalších jeho věcí. ,,Vypadni!" zařvala jsem na něho a on zase rozespale otevřel oči. ,,Co??" ,,Vypadni! jestli ne tak vytáhnu pušku, můžu se ti zdát jako magor ale ty víš ža já střílet umím!" tak tedy šel. Pomalu se vyšoural z bytu a pak před domem na mně zařval: ,,ty hnusná krávo! za to zaplatíš!!" Pff to víš že jo zavřela jsem okno a ukázala na něho vztyčený prostředníček, od té doby je mi fajn. Mám nového přítele a ten by to dufám nikdy neudělal ....

doufám že se vám článek líbil musím lidičky nebo mně rodiče fakt zabijou :D:D :) jo jinak doufám že tohle vás nikdy nepostihne ... mimochodem to je smyšlené!! :D tak vás zdravím Sayonara vaše Xee. :)

,,Marihuana a krev"

1. may 2011 at 14:37 | Xavannah |  Other


,,Sáhla jsem po ostrém plátku kovu a přejela s ním po zápestí, ze zarudlé linie se nečekaně vychrlilo pbrovské množství krve po chvíly jsem ucítila opojné šumnění v hlavě, něco jako když si dáte jointa marihuany. Neviděla jsem nic leč jsem mněla dokořán otevřené oči byla jsem zaslepená úchvatnou bolestí. S tichým výkřikem jsem udělala druhý zářez do už tak dost zkrvaveného zápěstí pak už následovalo opojné ticho. Necítila jsem témněř nic jen jak padám na vlhkou studenou zem a připravuji se na dlouhý, dlouhý spánek."